Gelişmiş Arama

0 TL - 10.000.000 TL

Daha Fazla Arama Detayı
bulunanlar 0 sonuçlar
Arama sonuçlarınız

Demir Elit İnşaat

|


Hakkımızda

Hakkımızda

Demir Elit İnşaat; seçkin konut projeleri üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak ” insanların içinde kendini mutlu, huzurlu ve güvende hissedecekleri mekanlar inşaa etmeyi” hedeflemiş bir inşaat firmasıdır. Demir Elit İnşaat; malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem veren bir sorumluluk içerisindedir. Konut sahiplerinin bir an önce yuvalarına kavuşmaları için projelerini titizlikle ve zamanında bitirerek firmamıza duyulan güveni boşa çıkartmamak yine vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır.

Demir Elit İnşaat; kalite ve müşteri güven esaslı hizmet anlayışını benimsemiştir. Bu anlayışta, kaliteyi hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Bu bakımdan her çalışanımız, işini sahiplenmek, sorumluluk alarak gerekli bütün donanıma sahip olmaları gerekmektedir.  Bu kendimizden çok müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm çalışma alanlarımızda bunu korumanın gerektiğinin bilincindeyiz…

Vizyonumuz

Demir Elit İnşaat olarak yaptığımız bütün işlerimizde en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturara, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak, müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir.

Misyonumuz

Standartlarımızı her zaman yüksek tutup

 

“Size yepyeni bir dünya sunuyoruz” 

Harun Demir

Sizi hayalinizi Kurduğunuz yere davet ediyoruz…

İletişime Geç

  • Yeni Şifre

  • Detaylı Emlak Ara

    0 TL - 10.000.000 TL

    Daha Fazla Arama Detayı
  • Mortgage Hesaplama

Emlakları Karşılaştır