Gelişmiş Arama

0 TL - 10.000.000 TL

Daha Fazla Arama Detayı
bulunanlar 0 sonuçlar
Arama sonuçlarınız

Eminer İnşaat



Hakkımızda

KAHRAMANMARAŞ’IN YENİ YÜZÜ: EMİNER İNŞAAT

Eminer İnşaat,tak geçmişleri inşaat olan, yıllarını inşaata veren ve bu sektörde farklı dallarda çalışan dörttaklı bir firmadır. Çocukluktan bu yana inşaat sektöründe olan firmatakları, mimari ve mühendislik tecrübelerini tasarım, uygulama ve kurumsal yönetimde bir araya getirerek Eminer İnşaatı kurmuşlardır. Uzman bir ekiple ve ileri teknoloji ile desteklenen bu girişimcitaklık ruhu, gücünü mimarlık ve mühendislik disiplinlerini aynı çatı altında birleştirmesinden almaktadır. Yaptığı her binayla Kahramanmaraş’ın dokusunu değiştirmeyi hedefleyen ve bunu başaran Eminer İnşaat, inşaat uygulamalarında detaylara özen göstererek, yüksek kalite standartlarındaki tutarlılığıyla sektörde parmakla gösterilmektedir. Yönetiminde gösterdiği dostane ve güvene dayalı çalışmatamıyla oluşturulan müşteri memnuniyeti her geçen gün artmaktadır. Gününden önce teslim ettiği binalarda her zaman birinci sınıf malzeme kullanan ve işçilikten asla taviz vermeyen Eminer İnşaat, “Bir kere olsun temiz olsun.” diye düşünen müşterilerine hitap etmektedir. Yaptığı her binaya kendi kurumsal kültürünün damgasını vurmayı ve bu sayede ayırt edici yönlerini Kahramanmaraş’ta ev sahibi olmak isteyenlere hissettirmesi bakımından sektörde öncü firma olmayı başarmıştır.

Kalite standartlarından taviz vermeyen Eminer İnşaat, ileri teknolojinin en yoğun kullanıldığı alanlardan biri olan inşaat ve mimari alanlarında sadece malzeme seçiminde değil, iş sürecinde de elde ettiği verimliliği en son teknolojiyi kullanarak uygulamaktadır. Yaptığı her binayı depreme dayanıklı olarak inşa eden firma, ısı yalıtımına da hassasiyet göstermektedir. Daima ve öncelikle müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedefleyen Eminer İnşaat, sektörde daha fazla değer oluşturmayı kendisine bir görev olarak bilmektedir. Günümüzde toplumlar çok hızlı değişseler de teknoloji akılları zorlasa da Eminer İnşaat yeni teknikleri kullanmaya ve anında uygulamaya devam ederek müşterileriyle güvene dayalı ilişkisini hep sıcak tutmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Kurulduğu günden beri birçok başarılı projeye imza atan Eminer İnşaat; daha etkili, daha şeffaf, daha bilinçli, işbirliğine dayalı ve nitelikli personelleriyle başarıya giden yolun inşaatında çalışmalarını özverili bir şekilde sürdürmektedir. Bir binanın temelinden çatısına kadar her projesinde aynı heyecanı duyan Eminer İnşaat, tuğlalarını tek tek ördüğü kalıcı ilişkilerini yaptığı işin merkezinde görmektedir. Eminer İnşaat, ilk projesinden bu zamana kadarki süreçte çevrenin ve doğal kaynakların korunmasına hassasiyet göstermektedir. Gelecek nesillerin ihtiyaçları da her zaman göz önünde bulundurularak yapılan projelerde sürdürülebilir bir gelecek için en yüksek düzeyde güvenlik, kalite ve çevre standartlarına uygun modern mimari örnekleri sunmanın gerekliliğinin farkındadır.

İnşaat sektörünün ciddiyetini çok iyi bilen Eminer İnşaat devamlı gelişen bir yönetim sistemine sahiptir. . Kalite yönetimi, çevre yönetimi, iş sağlığı ve güvenliği yönetimi, iş sürekliliği yönetimi, risk yönetimi ve kurumsal sosyal sorumluluk yönetimi gibi yönetim sistemleriyle birlikte çalışarak yönetimler arası dengeyi en iyi şekilde sağlamakta ve ev sahibi olmak isteyen ya da birikimini kazançlı bir yatırıma dönüştürmek isteyenleri ağırlamaktadır. Siz de “Kahramanmaraş’ın Yeni Yüzüyle” tanışmadan karar vermeyin…

İletişime Geç

  • Yeni Şifre

  • Detaylı Emlak Ara

    0 TL - 10.000.000 TL

    Daha Fazla Arama Detayı
  • Mortgage Hesaplama

Emlakları Karşılaştır