Gelişmiş Arama

0 TL - 10.000.000 TL

Daha Fazla Arama Detayı
bulunanlar 0 sonuçlar
Arama sonuçlarınız

Ninova İnşaatHakkımızda

2011 yılında Kahramanmaraş’ta kurulan firmamız “hayallerinizi ertelemeyin” sloganıyla olarca insanı ev sahibi etmeye devam ediyor. İnşaat, basın yayın ve tavukçuluk sektörlerinde yer alan firmamız “İnşaat sektöründe kalite ve tasarımı ön planda tutan bir anlayışla Kahramanmaraş içi ve il dışı müşterilerinin desteğiyle yarınlara daha bir umutla yol alıyor.. Yakup İncegül ve Cengiz Köfte ortaklığıyla kurulan şirketimiz Kahramanmaraş’ta bir marka olma yolunda gün geçtikçe daha da kurumlasallaşarak onlarca aileyi ev sahibi yapmanın huzurunu yaşıyor.

Daha büyük hedeflerle yatırımlar yaparak geleceğin öncü firması olma yolunda ilerleyen Ninova İnşaat genç ve dinamik ortakların girişimci ve yenilikçi ruhuyla Kahramanmaraş’ta inşaat sektöründe kaliteyi bir zorunluluk haline getirecek. Kahramanmaraşlılar artık Ninova inşaat ile kaliteyle tanışma fırsatı yakalayacak. Ninova İnşaat ile Kahramanmaraş yeni bir soluk alacak…

Ninova İnşaat faaliyet gösterdiği yıldan bu yana sağlam, kaliteli ve çağdaş projeleri hayata geçirerek insanımıza sunduğu hizmetlerle adından sıkça söz ettirecek. Siz hayal edin Ninova İnşaat hayallerinizi gerçeğe dönüştürsün..

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürür.

İletişime Geç

  • Yeni Şifre

  • Detaylı Emlak Ara

    0 TL - 10.000.000 TL

    Daha Fazla Arama Detayı
  • Mortgage Hesaplama

Emlakları Karşılaştır