Gelişmiş Arama

0 TL - 10.000.000 TL

Daha Fazla Arama Detayı
bulunanlar 0 sonuçlar
Arama sonuçlarınız

Zedaş İnşaatHakkımızda

Aileniz için en doğru yatırım

2000 yılında, işadamı Sayın Zekeriya DAŞCI tarafından kurulan Ze-daş İnşaat, yaptığı projeler ve çalışmaları ile Kahramanmaraş inşaat sektörün de yeni bir vizyon getirmiş ve teslim ettiği dairelerin kalitesi ile alanında öncü olmuştur.

Kurulduğu günden günümüze kadar hızlı gelişimiyle birlikte, yeni hedefler belirleyen, yapısını sürekli geliştiren ve gelişiminin getirdiği kurumsal sorumluluklarını başarıyla yerine getiren Zedaş İnşaat, inşaat sektöründe; konut, mühendislik, projelendirme ve taahhüt alanlarında faaliyet göstermektedir.

Güncel yapı teknikleri, malzemeleri ve teknolojik çözümleri kullanarak, uzun yılların getirdiği deneyim gücü ile daha kaliteli, daha güvenli, daha hızlı projeler üretmedeki başarılı performansı Zedaş İnşaat’ ı Kahramanmaraş’ ın önde gelen firması duruma getirmiştir.

Zedaş, dikkat çekici mimari tasarımları, yüksek teknoloji uygulamaları ve inşaat kalitesi ile öne çıkan genel müteahhitlik, gayrimenkul geliştirme, proje yönetim konusunda uzmanlaşmış yapı firmasıdır. İnşaat uygulamalarını ve inşaat proje yönetimini bütün olarak ele alması ve bu bütünlüğü gerçekleştirmesi başarısının temelidir.

Konusunda uzman, eğitimli ve nitelikli, tasarımcı ve teknik kadrosuyla Zedaş İnşaat, kendi konut yapılarında teknik danışmanlık hizmetlerinden, projelendirme ve proje fizibilite çalışmalarına, faaliyet alanındaki inşaat işleri ile şantiye yönetimine kadar geniş bir alanda hizmet vermektedir.

İlkeli ve etik değerleri önde tutan çalışma ortamı ve kalitede süreklilik prensipleri ile Zedaş İnşaat, sektöründeki saygın konumunu geleceğe aktarma kararlılığındadır.

İletişime Geç

  • Yeni Şifre

  • Detaylı Emlak Ara

    0 TL - 10.000.000 TL

    Daha Fazla Arama Detayı
  • Mortgage Hesaplama

Emlakları Karşılaştır