Gelişmiş Arama

0 TL - 10.000.000 TL

Daha Fazla Arama Detayı
bulunanlar 0 sonuçlar
Arama sonuçlarınız

Ev Almadan Önce Bu Soruların Cevabını Arayın

Gönderen Site Yöneticisi üzerinde 24 Mart 2018
| 0

Her ay kira derdinden kurtulmayı ve kendi ihtiyaçlarına göre şekillenen bir yaşam alanında yaşamayı kim istemez ki? Bu niyetle konut arayışında olanların, karar vermeden önce mutlaka kendilerine sormaları gereken soruları sizin için derledik.

Güvenlik bir lokasyon mu?

İş yaşamının ve sosyal hayatın tüm stresini unuttuğumuz sığınaklarımızdır evlerimiz. Dolayısıyla seçtiğiniz evin, her şeyden önce “huzur” denildiğinde akla gelen ilk yer olması gerekir. Evin bulunduğu semtin güvenilirliğini ve sakinliğini önceden araştırmanız bu anlamda avantaj sağlar.

Çocuklarım burada kendilerini mutlu hissedecek mi?

Metropol yaşamda maalesef çocuklar için uygun oyun alanları bulmak giderek zorlaşıyor. Yaşam koşulları değişiyor diye çocuklarınız en güzel çağlarını yaşamayacaklar mı? Elbette ki hayır! Seçeceğiniz evin yakınında çocuk oyun alanlarının olup olmadığını araştırmak, önemli kriterlerinizin başında gelmelidir.

Alışveriş için yeterli market ve mağaza var mı?
Gündelik ihtiyaçlarınızı karşılamak için başka semtlere gitmeniz gerekiyorsa eğer yaşam alanınızı yanlış seçmişsinizdir demektir. Çünkü iyi bir yaşam alanında, temel ihtiyaçlarımızın hepsi yanı başımızda olmalıdır.

Sosyal imkânları yeter mi?

Ev alırken artık sadece dört duvar almıyoruz. Kendimize ait bir yaşam standardını da oluşturmuş oluyoruz. Haliyle ailenizle hoş vakit geçirmenizi, spor yapmanızı ve tüm günün yorgunluğunu unutmanızı sağlayacak imkânları da mutlaka değerlendirmenizi öneririz.

Yatırım olarak değerlendirmek istersem ne kazandırır?

Geleceğin ne getireceğini kimse bilemez. Satın almayı düşündüğünüz evi, ileride satışa çıkarma ya da kiralama ihtimalini düşünerek almanız uzun vadede kârlı bir yatırım yapmanızı sağlar.

  • Yeni Şifre

  • Detaylı Emlak Ara

    0 TL - 10.000.000 TL

    Daha Fazla Arama Detayı
  • Mortgage Hesaplama

Emlakları Karşılaştır